II kolejka rozgrywek w A- klasie!

W niedzielne popołudnie nasza drużyna wybrała się na boisko Czapli Małych, żeby powalczyć o kolejne punkty w A-klasie.
Mecz zaczął się od naszych ataków na bramkę rywali bocznymi sektorami boiska. Po jednym z rajdów, lewym skrzydłem Miłosz Witek z wielką precyzją obsłużył swoim podaniem Dawida Dobrka, a ten strzałem pod poprzeczkę dał Olimpii prowadzenie. W 25 minucie zawodnik gospodarzy opluł naszego stopera po czym z czerwoną kartką na koncie musiał opuścić plac gry. Po tymzdarzeniu Olimpia grała juz spokojny futbol cierpliwie czekajac na swoje szanse. W 35 minucie Milosz Witek wyprowadził Dariusza Petlica wychodzącego z głębi pola świetnym podaniem i naszemu pomocnikowi nie pozostało nic innego jak mocny strzał w róg bramki. Schodzimy na przerwę z wynikiem 0:2.
Od początku drugiej polowy nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania. Gospodarze próbowali kontrować długimi piłkami, jednak nasi obrońcy byli w tym dniu bardzo dobrze dysponowani. Nasza drużyna mogła jeszcze podwyższyć wynik w 70 minucie, ale piłka po świetnie wykonanym rzucie rożnym odbiła się od poprzeczki.

Warto zwrócić uwagę na skandaliczne zachowanie gospodarzy oraz kibiców gospodarzy- nie tędy droga Panie i Panowie.