Zarzecze pokonane, punkty przywiezione do Łobzowa!

2:1 dla Olimpii takim wynikiem zakończył się niedzielny mecz w Zarzeczu z rezerwami miejscowego Strumyka. Wynik w ok 15' otworzył Dawid Dobrek lobując bramkarza gospodarzy. Mecz pod dyktando naszej drużyny, która przyzwyczaja kibiców B klasy do dominacji na boisku. Problemem jednak pozostaje skuteczność- to już drugi mecz kończący się wynikiem ''na styku'' mimo iż rywal nie wypracował sobie żadnej sytuacji bramkowej. Nie mamy w dalszym ciągu stałego bramkarza, który pojawiałby się na meczach, a jak wiadomo zawodnik z pola mimo szczerych chęci go nie zastąpi. Efektem tej sytuacji była bramka dla Zarzecza- bramkarz z pozoru łatwa piłkę "wypluł" co wykorzystał ładnym strzałem zawodnik Strumyka. Połowa kończy się remisem 1:1. Na drugą połowę zawodnicy Olimpii, po burzliwym nakręcaniu atmosfery w szatni wyszli zdeterminowani- jeszcze bardziej naciskali na rywala czego efektem było kilka ciekawych sytuacji. Jedną z nich po dwójkowej akcji z Dawidem Dobrkiem w bramkę zamienia Miłosz Witek. Takim wynikiem kończy się spotkanie. Cieszą kolejne 3 pkt... W następny weekend Olimpia odpoczywa, mamy pauzę. Natomiast za dwa tygodnie spróbujemy zdobyć wolbromską "twierdzę" robiąc stumilowy krok ku Klasie A.