Pierwszy mecz ligowy za nami- punkty zostają w Łobzowie!

Na początku serdecznie dziękujemy drużynie Starego Bukowna, za zgodę na wcześniejsze rozegranie meczu. Początkowo miał się odbyć 25.04. , ale jeden z zawodników Olimpii bierze w tym dniu ślub, stąd nasza prośba o zmiany.

Mecz odbył się więc w zeszłą sobotę (11.04) na boisku w Łobzowie.

Mecz od samego początku pod dyktando gospodarzy, którzy utrzymywali się przy piłce i starali się prostopadłymi piłkami znaleźć drogę do bramki przeciwnika. Bukowno w ofensywie nie pokazuję zbyt wiele jednak pewnie grający stoperzy trzymali w ryzach całą defensywę co uniemożliwiało Olimpii wypracowanie czystej sytuacji bramkowej. Dopiero około 40' pięknym strzałem z prawego skrzydła popisuje się Dawid Trólka pokonując świetnie dysponowanego w tym dniu bramkarza gości. Chwila rozluźnienia, która wkradła się w nasze szeregi szybko została wykorzystana i już w 44' po dalekim wybiciu obrońcy piłka mija Łobzowskich stoperów i napastnik Bukowna zostaje sam na sam z bramkarzem zdobywając tym samym wyrównującą bramkę. Druga połowa to nasze zmasowane ataki, Bukowno na połowie Łobzowa było rzadkim gościem jednak wynik pozostawał bez zmian. Zawodnicy Olimpii na wszelkie sposoby starali umieścić się piłkę w siatce, jednak na drodze zawsze stawał bramkarz gości. Dopiero ok. 75' bliźniaczy strzał jak przy pierwszej zdobytej bramce z tym, że jego autorem jest Sławomir Pabian iiii...mamy słupek po sparowaniu bramkarza- refleksem w polu karnym popisał się Paweł Micuła. Pewną dobitką zdobył zwycięską bramkę dla Łobzowa. W samej końcówce meczu Bukowno doprowadziło do groźnej sytuacji, po której piłka o centymetry minęła bramkę strzeżoną tego dnia przez Pawła Omyłę. Mecz generalnie na dobrym poziomie, cieszą nas zdobyte punkty.

Zagrali: Omyła P., Dobrek R., Haberka A., Tarnowka K., Balik R.(Micuła P.), Trólka D., Latos B., Pabian S. (Janosik Ł.), Trzesniewski M., Witek M., Dobrek D.

Już w niedzielę kolejnym rywalem będą rezerwy Strumyka Zarzecze. Zapraszamy ;)