Walka do końca !

Witamy po dłuższej przerwie! Mamy dla Was garść informacji o poczynaniach Olimpii Łobzów w rozgrywkach klasy B. Sezon zasadniczy został zakończony, a 17 maj, był dniem kiedy wszystkie drużyny rozegrały swoje ostatnie mecze. Nasza drużyna zdobyła 2 miejsce w tabeli tracąc jeden punkt do lidera. Bezpośredni awans do klasy A w podokręgu olkuskim zapewniły sobie drużyny SKS Przebój Wolbrom oraz Strażak Przybysławice (gr. Miechów). Nasza drużyna jednak nie traci szans na dostanie się do wyżej ligi, ponieważ nadal ma szanse awansować za pośrednictwem meczów barażowych.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na mecz barażowy Olimpii Łobzów z drużyną Przeboju 1937, który odbędzie się 13.06.2015 (najbliższa sobota) o godzinie 15:30 na boisku sportowym w Łobzowie.