Pierwszy mecz barażowy

W sobotę 13 czerwca odbył się pierwszy mecz barażowy pomiędzy drużyną Olimpii Łobzów, a Przebojem Wolbrom 1937. Ponieważ było to pierwsze z dwóch spotkań między tymi drużynami, od samego początku zapowiadało się bardzo emocjonująco. Temperatura sięgająca 32 stopni nie ułatwiała zawodnikom rozegrania meczu.

Spotkanie należało do bardzo zaciętych.Szyki obronne obu drużyn nie dopuszczały do sytuacji strzeleckich. W tego typu spotkaniach czasem jedna bramka decyduje o zwycięstwie. Pierwsza połowa była dość wyrównanych, jednak w końcówce to goście wykorzystali swoją okazję, strzelając dwie bramki. Po przerwie drużyna Olimpii poderwała się i próbowała wyrównać, lecz miło usilnych starań wynik do końca meczu nie uległ zmianie.