Sparing z Piliczanką

Stało się

Pierwszy historyczny mecz za już Naszą drużyną.

Nie można było sobie wymażyć lepszego początku niż zwycięstwo z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem jakim była Piliczanka II Pilica (A klasa olkuska).

W niedzielne przedpołudnie przy wielkim upale spotkały się dwie drużyny mające wielka chęć do prowadzenia gry jak również na zwycięstwo.

Temperatura powietrza oraz żar lejący z nieba szybko "ostudziły zapały obydwóch drużyn, dlatego pierwsza połowa bardzo ospała prowadzona w wolnym tempie. Warte odnotowania dwie sytuacje sam na sam ze strony Olimpii ( Janosik), i minimalnie przestrzelony rzut wolny przez Piliczankę. jedyna bramka padła w bardzo kontrowensyjnej sytuacji po strzale z rzutu wolnego. Co zdanie to inna opinia, czy piłka przekroczyła linię bramkową czy nie.

Początek drugiej części gry zupełnie inny. Podrażnieni goście za wszelką cenę chcieli odrobić straty, lecz mądrze grająca drużyna Olimpii szybko sprowadziła ich na ziemie. Szybka oskrzydlająca akcja i mamy 2-0. W dalszym ciągu gra toczona w środkowej części boiska. Próby szarpania z jednej jak i z drugiej strony bez efektów bramkowych. W końcu bramka po wzorowym rozegraniu ataku pozycyjnego i rozegraniu na skrzydło z idealną centrą. Mecz mógł się podobać .

Skład :
Kurczek - R. Dobrek, Tarnówka, Omyła, Bartosik - Witek, Latos, zawodnik tes. 1, zaw tes 2 - Janosik, zaw tes 3

Bramki:
1-0 zaw tes, 1 (z rzutu wolnego)
2-0 Janosik ( po indywidualnej akcji)
3-0 zaw tes 3 ( poakcji oskrzydlającej , głową)

Brawo dla kibiców którzy, przy niesprzyjającej porze rozgrywania tego meczu pojawili się w dość dużej liczbie. BRAWO

W ŁOBZOWIE FUTBOL NIE ZGINĄŁ, W ŁOBZOWIE FUTBOL SIĘ ODNALAZŁ, WRÓCIŁ NA WŁAŚCIWE MIEJSCE. BRAWO DLA ZARZĄDU, BRAWO DLA PIŁKARZY I BRAWO DLA NASZYCH PRAWDZIWYCH KIBICÓW KTÓRZY BYLI Z NAMI W TEJ NIE RÓWNEJ WALCE Z....

Już w sobotę kolejny sparing z AP Wolbrom w Wolbromiu.