Pierwszy mecz Naszej drużyny o stawkę i...WYGRANA w dobrym stylu!

W niedzielne popołudnie Olimpia Łobzów rozegrała swój pierwszy mecz o stawkę. Przeciwnikiem Naszej drużyny w pierwszej rundzie Pucharu Polski w podokręgu olkuskim był zespół Ospel Wierbka grający na co dzień w A klasie.

Mecz od początku należał do Olimpii, zauważalna przewaga w utrzymaniu piłki i stwarzanie sytuacji podbramkowych dały ostatecznie zwycięstwo 3:1. Wynik spotkania otworzył Grzegorz Nowak, pozytywne emocje zmotywowały zawodników i do przerwy Olimpia podniosła wynik na 2:0 ( Janosik). W drugiej połowie Goście nerwowo szukali szans pod Naszą bramką, ale zanim strzelili swoją honorową Gospodarze znów podbili wynik. Przy wzorowej asyście Miłosza Witka kolejną bramką ucieszył zgromadzonych kibiców Łukasz Janosik.

Wszystkim, którzy postanowili spędzić z Nami na boisku swój wolny czas i wspierać Nas już od początku rozgrywek DZIĘKUJEMY i zapraszamy na kolejne mecze :)