nowa pora roku, nowy sezon, nowe siły, nowości w drużynie, ale ambicje nadal te same!

Pierwsze spotkania o stawki na horyzoncie, czas więc poinformować Was co nowego w klubie i z czym wchodzimy w ten sezon.

Jak już pisaliśmy wcześniej na naszej Facebook'owej stronie mamy trenera. Prowadzenie klubu objął Piotr Król, który towarzyszył nam już w przygotowaniach do sezonu. Liczymy na to, że jego doświadczenie i nasze zaangażowanie dadzą efekt w postaci awansu do A klasy.

Wzbogaciliśmy się także o nowych zawodników. Po przerwie zimowej do klubu dołączyli :
Dawid Trólka ( AP Przebój Wolbrom )
Michał Trześniewski ( Dłubnia Trzyciąż-Jangort)
Michał Czubak ( wolny zawodnik, ostatnio Sokół Gołaczewy)

W ramach okresu przygotowawczego rozegraliśmy sparingi między innymi z drużyną Trzy Buki Wierzchowisko, Strumyk Zarzecze, ZEW Kazimierz, Wielmożanka Wielmoża. Część relacji z meczów kontrolnych możecie znaleźć na https://www.facebook.com/OlimpiaLobzow?fref=ts

Jutro ( 01.04.) o 17. mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Olkusz. Spotkamy się na boisku w Łobzowie z drużyną Przeboju Wolbrom. Serdecznie zapraszamy do kibicowania! Zwycięska drużyna rozegra mecz finałowy z LKS "Spójnia" Osiek 22 kwietnia.

Warto przypomnieć, że po rundzie jesiennej zajmujemy w tabeli B klasy drugie miejsce gubiąc zaledwie jeden punkt za drużyną Przeboju Wolbrom. Walka o tytuł lidera będzie wzbudzać wiele emocji! Wicelider klasyfikacji również ma szansę na awans do klasy A, rozgrywając baraże z drugim zespołem grupy miechowskiej.

Znamy już także terminarz rozgrywek ligowych, wkrótce pojawi się w zakładce 'terminarz'. Będziemy Was informować też na bieżąco przed każdym meczem :D

Na koniec, trochę dla nas, trochę dla Was, całkiem tematycznie, kilka złotych myśli Kazimierza Górskiego :)