3 maj nie był dla nas szczęśliwy

Olimpia Łobzów przegrała spotkanie na szczycie olkuskiej B klasy z rezerwami Przeboju...

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo korzystnie. W 13 minucie D. Dobrek zdobył bramkę i dał swojej drużynie spory podmuch wiatru w skrzydła. Niestety radość nie trwała długo. Inicjatywę w spotkaniu zaczęli przejmować gospodarze. W 22 minucie straciliśmy pierwszą bramkę. Kilka minut później kolejną. Motywacja nie spadła, ale szanse na zwycięstwo oddaliły się. W drugiej połowie pomimo częstych ataków z naszej strony to my straciliśmy kolejne dwie bramki. Gospodarze nie dali nam szans- pytanie tylko czy " drużyna rezerw" składała się rzeczywiście z rezerw drużyny Przeboju Wolbrom.

Przegrana 3 bramkami jest dla nas dużą porażką. Straciliśmy w grupie pozycję lidera do awansu.

Przebój II Wolbrom 4-1 (2-1) Olimpia Łobzów

Powiązana galeria: